❀ Novinky ❀

Cooperation with Alxemi cosplay

22. ledna 2018 v 17:25

Zdravím lidičky ještě stále žiju a doufám, že se máte dobře.
Ráda bych vám představila svou přítelkyni a Seme-sama , se kterým spolupracuji společně budeme v následujících měsích pracovat ať už v rozdělaných cosplayích či nových Alxemi-sama nejen asistuje se mnou jako model, ale také je vynikající fotograf. Pro blíže informace k jeho stránce vám sem hodím link na jeho stránku na facebookové stránce co se týče fotek, které si budete chtít prohlédnout naleznete pod linkem na jeho instagram.

Change

21. ledna 2018 v 9:49
Zdravím lidičky

chtěla bych se vám zároveň omluvit za mou neaktivitu, a také vám podat vysvětlení o tom proč v poslední době nejsem tak aktivní. Vím, že možná má stránka nikoho nezajimá, ale blog i facebookovou stránku jsem zakládala z toho důvodu, že mě baví se líčit a nejen sebe i své přátelé. Ukázat lidem, že každý je krásný, a aby o sobě nepochyboval ať vypadá jakkoliv .

Nyní k omluvě proč v poslední době nepostuju žádná svá díla. V mé rodině se stala velice vážná věc nebudu jí blíže zmiňovat je to, že v tuto chvíli musím upřednostnist svou rodinu jistě by tohle udělal každý z vás. Další důvod je takový, že se mi nashromáždilo spousta návštěv lékařů. V budoucích dnech a týdnech mě čeká vyšetření na oční klinice v Praze a pokud se mi poštěstí mohla bych mít v budoucnu lepší zrak což i znamená, že se budu moct pustit i do videí.
Hodlám ve svém milovaném koníčků nadále pokračovat a pokud to někdo přečetl až do konce má můj vřelý dík, a také bych chtěla poděkovat za trpělivost, kterou se mnou máte.

PF 2018

29. prosince 2017 v 17:06

Pár fotek z dnešního focení

Děkuji svému Seme-sama za pomoc při focení.
Abych to shrnula nejsem dech beroucí cosplayer dělám to, protože mě to baví a pokud někomu budou vadit piercingy je to jeho problém ne můj je to jen malé upozornění pro ty, kterým se bude chtít hejtit xD.
A kdo bude chtít mohu nechat vytisknout fotky a poslat je těm, kteří budou mít zájem kromě semouše s ním žiju xDHAPPY NEW YEAR 2018

28. prosince 2017 v 9:25Napřed bych chtěla pozdravit všechny, kteří přežili Vánoční svátky ve zdraví a dostatečně si je užili. Posléze bych se chtěla VELICE OMLUVIT! Všem, kteří sledují mou stránku ať už na FB stránce nebo zde na blogu za nedodání fotek během svátků mě k mé smůle skolila nemoc takže jsem si sama svátky moc neužila, tak kvůli nemoci nebo špatnému svědomí, že jsem něco slíbila a nemohla jsem, protože jsem byla ráda za to, že jsem se vyplazila vůbec z postele a na fotkách by se unavená tvář nikomu nelíbila.Ale je tu ještě druhá šance a to na Silvestra takže dodám fotečky díky druhé šanci znovu opakuji, že je mohu i vytisknout a podepsat, kdo by chtěl :-). Na FB jsem aktivní ve zprávách a ráda vám odpovím budu se na vás těšit. A zároveň popřát všem.

Hezkého Silvestra pokud možno bez zranění a ve zdraví

S pozdravem Kuro

Fans

28. listopadu 2017 v 14:11Napřed bych chtěla pozdravit všechny, kteří mou stránku navštěvují jsem nejen ráda, ale i poctěna, že se vůbec někdo zajimá.
Taky bych se zároveň chtěla omluvit za nynější neaktivitu , ke které mám osobní důvody .
NEBOJTE se aktivní budu jakmile se vše uklidní a předem děkuji za trpělivost .
Blíží se Vánoce proto i posléze budou fotečky ve vánočním duchu a pokud někdo bude chtít budu dělat fotečky s věnováním takže kdo bude chtít tak ať se prosím napíše do komentáře.

BJD Nicolas

19. listopadu 2017 v 13:30Ráda bych vám představila Nicolase respektive make-up inspirovaný mou panenkou Nicolase, který je ztělesněním zla a krásy. Fiktivní postava Nicolase vznikla díky soukromé hry s mým milujícím pánem Alxemim-sama


Sebastian and Ciel

8. října 2017 v 17:39Yo!
Tak jsem znovu aktivní a přicházím s novými fotkami, které pro tentokrát nafotil můj seme-sama Alxemi, který je zároveň i mým cosplay partnerem Sebastiánem. Myslím si, že se mu povedli na rovinu píšu, že se mám stále co učit co se týče focení. Zatím jsem se pouze fotila sama a vynasnažím se, aby v budoucnu vypadaly fotky ještě lépe, když se budu nechávat svým seme-sama fotit častěji

❀ Make-up test Natsume Yūjinchō ❀

22. září 2017 v 20:42


Zatím mám jen část cosplaye na Natsumeho čekám až mi dorazí yukata xD, ale nezastaví mě to k experimentování nového líčení . Už se těším , protože cosplayovat právě jeho je pro mě velká pocta mám z tohohle výběru hodně velkou radost a ráda bych se o ní vámi podělila.

Yo! Tak první část cosplaye Natsumeho mám za sebou . Make-up na něj budu postupně zdokonalovat abych ho mohla uzpůsobit tak, aby na fotkách vypadal lépe než teď. V budoucnu se těšte na make- up tutorial.

 
 

Reklama