❀ Novinky ❀

PF 2018

29. prosince 2017 v 17:06

Pár fotek z dnešního focení

Děkuji svému Seme-sama za pomoc při focení.
Abych to shrnula nejsem dech beroucí cosplayer dělám to, protože mě to baví a pokud někomu budou vadit piercingy je to jeho problém ne můj je to jen malé upozornění pro ty, kterým se bude chtít hejtit xD.
A kdo bude chtít mohu nechat vytisknout fotky a poslat je těm, kteří budou mít zájem kromě semouše s ním žiju xDHAPPY NEW YEAR 2018

28. prosince 2017 v 9:25Napřed bych chtěla pozdravit všechny, kteří přežili Vánoční svátky ve zdraví a dostatečně si je užili. Posléze bych se chtěla VELICE OMLUVIT! Všem, kteří sledují mou stránku ať už na FB stránce nebo zde na blogu za nedodání fotek během svátků mě k mé smůle skolila nemoc takže jsem si sama svátky moc neužila, tak kvůli nemoci nebo špatnému svědomí, že jsem něco slíbila a nemohla jsem, protože jsem byla ráda za to, že jsem se vyplazila vůbec z postele a na fotkách by se unavená tvář nikomu nelíbila.Ale je tu ještě druhá šance a to na Silvestra takže dodám fotečky díky druhé šanci znovu opakuji, že je mohu i vytisknout a podepsat, kdo by chtěl :-). Na FB jsem aktivní ve zprávách a ráda vám odpovím budu se na vás těšit. A zároveň popřát všem.

Hezkého Silvestra pokud možno bez zranění a ve zdraví

S pozdravem Kuro

Fans

28. listopadu 2017 v 14:11Napřed bych chtěla pozdravit všechny, kteří mou stránku navštěvují jsem nejen ráda, ale i poctěna, že se vůbec někdo zajimá.
Taky bych se zároveň chtěla omluvit za nynější neaktivitu , ke které mám osobní důvody .
NEBOJTE se aktivní budu jakmile se vše uklidní a předem děkuji za trpělivost .
Blíží se Vánoce proto i posléze budou fotečky ve vánočním duchu a pokud někdo bude chtít budu dělat fotečky s věnováním takže kdo bude chtít tak ať se prosím napíše do komentáře.

BJD Nicolas

19. listopadu 2017 v 13:30Ráda bych vám představila Nicolase respektive make-up inspirovaný mou panenkou Nicolase, který je ztělesněním zla a krásy. Fiktivní postava Nicolase vznikla díky soukromé hry s mým milujícím pánem Alxemim-sama


Sebastian and Ciel

8. října 2017 v 17:39Yo!
Tak jsem znovu aktivní a přicházím s novými fotkami, které pro tentokrát nafotil můj seme-sama Alxemi, který je zároveň i mým cosplay partnerem Sebastiánem. Myslím si, že se mu povedli na rovinu píšu, že se mám stále co učit co se týče focení. Zatím jsem se pouze fotila sama a vynasnažím se, aby v budoucnu vypadaly fotky ještě lépe, když se budu nechávat svým seme-sama fotit častěji

❀ Make-up test Natsume Yūjinchō ❀

22. září 2017 v 20:42


Zatím mám jen část cosplaye na Natsumeho čekám až mi dorazí yukata xD, ale nezastaví mě to k experimentování nového líčení . Už se těším , protože cosplayovat právě jeho je pro mě velká pocta mám z tohohle výběru hodně velkou radost a ráda bych se o ní vámi podělila.

Yo! Tak první část cosplaye Natsumeho mám za sebou . Make-up na něj budu postupně zdokonalovat abych ho mohla uzpůsobit tak, aby na fotkách vypadal lépe než teď. V budoucnu se těšte na make- up tutorial.

 
 

Reklama