❀ Budoucí plány ❀

❀ Un-go ❀ Inga

26. září 2017 v 20:50


Je to jako droga, když už jednou začnete nedokážete přestat xD. Ráda bych vám představila svůj budoucí cosplay Ingu ze známého anime Un-go. Inga ve své pravé podobě žena, která si věčně dobírá svého kolegu Yuuki Shinjurou a když už je ve své klučičí podobě tak ho má neustále na hlavě a hlučí takže se velice těším až budu poskakovat v tomhle cosplayi kolem svého semeho to bude roleplay jak vyšitej xD.


❀ Natsume Yūjinchō ❀

16. září 2017 v 21:40


Chtěla bych poděkovat všem, kteří mé cosplaye podporují a chválí hlavně to jak se nalíčím, protože mě to baví , i když jsem malinko zrakově omezena dokážu si poradit s make- upem celkobě mě baví si hrát s barvičkami a štětcem, i když nemám úměleckou školu našla jsem k si k úmění svou cestu a hřeje mě u srdce, když slyším od někoho" Pájo ty umíš krásně líčit.."ani bych tě nepoznala , včera jsem taky byla pochválena od někoho, kdo mi napsal, že mé cosplaye se dokáží rovnat těm zahraničním . Pro někoho jsem s*urvenej narcis xD, ale pro sebe vím, že jsem krásná narodila jsem se své úžasné mamince, za kterou jsem ráda za její podporu a za podporu své rodiny upřímně nevím komu by se takovému štěstí dostalo, aby ho rodina podporovala v tom čím skoro prakticky žije. miluju Japonsko .
Když mi poprvé řekl semoušek o Natsumem xichtila jsem se na to , ale postupem času a i dalších dílů se mi toto anime začalo líbit hlavně z té časti, kdy hlavní hrdina i napříč tomu, že byl nenaviděn a nepochopen šel dál a měl stále dobré a zlaté srdce, aby pomáhal ostatním i bez nadpřirozených schopností mě naučilo mít s maličkostí radost . A pokud jste tohle dočetli až sem chtěla bych, aby jste se pozorně podívali na obrázek. Jako poděkování bude tahle verze Natsumeho pro mě výzvou a ukázkou toho, že každý člověk má nadání .
 
 

Reklama