Leden 2018

Cooperation with Alxemi cosplay

22. ledna 2018 v 17:25 ❀ Novinky ❀

Zdravím lidičky ještě stále žiju a doufám, že se máte dobře.
Ráda bych vám představila svou přítelkyni a Seme-sama , se kterým spolupracuji společně budeme v následujících měsích pracovat ať už v rozdělaných cosplayích či nových Alxemi-sama nejen asistuje se mnou jako model, ale také je vynikající fotograf. Pro blíže informace k jeho stránce vám sem hodím link na jeho stránku na facebookové stránce co se týče fotek, které si budete chtít prohlédnout naleznete pod linkem na jeho instagram.


Change

21. ledna 2018 v 9:49 ❀ Novinky ❀
Zdravím lidičky

chtěla bych se vám zároveň omluvit za mou neaktivitu, a také vám podat vysvětlení o tom proč v poslední době nejsem tak aktivní. Vím, že možná má stránka nikoho nezajimá, ale blog i facebookovou stránku jsem zakládala z toho důvodu, že mě baví se líčit a nejen sebe i své přátelé. Ukázat lidem, že každý je krásný, a aby o sobě nepochyboval ať vypadá jakkoliv .

Nyní k omluvě proč v poslední době nepostuju žádná svá díla. V mé rodině se stala velice vážná věc nebudu jí blíže zmiňovat je to, že v tuto chvíli musím upřednostnist svou rodinu jistě by tohle udělal každý z vás. Další důvod je takový, že se mi nashromáždilo spousta návštěv lékařů. V budoucích dnech a týdnech mě čeká vyšetření na oční klinice v Praze a pokud se mi poštěstí mohla bych mít v budoucnu lepší zrak což i znamená, že se budu moct pustit i do videí.
Hodlám ve svém milovaném koníčků nadále pokračovat a pokud to někdo přečetl až do konce má můj vřelý dík, a také bych chtěla poděkovat za trpělivost, kterou se mnou máte.