❀ Kompletní projekty ❀

16. září 2017 v 22:33 |  ❀ Cosplay ❀

Ciel /Lady Phantomhive

Po shlédnutí anime Kuroshitsuji, které mě okouzlilo jak prostředím staré Anglie tak hlavně hlavní postavou maldého hrabětě Ciela Phantomhive , který se ve spolupráci démona Sebastiána snaží zjistit vrahy svých rodičů a započít tak nebezpečné dobrodružství ve svém pátrání se setkává s několika dalšími postavami, ale ty pro mě nebyli tak zajimavé jako právě mladý Ciel . Abych vystihla proč je vlastně pro mě důležitý nejen, že je inteligentní, smysl pro humor mě obzváště okouzlilo obzvláště jeho oblečení v jednom díle se dokonce narval do ženských šatů takže jsem neváhala a začala experimentovat nejen s make- upem, ale i oblečením, které se okolí líbí .Kuro Kazamiya

Kuro je moje srdcovka už nejen kvůli tomu, že je Kuro velmi zlobivý chlapeček tak ve skrytu duše má rád sex stejně jako já xD.Abych krátce shrnula děj mladý chlapec, který je osamělý, jeho matka zemřela před několika lety, jeho otec ho opustil.Jeho otec se také velice zadlužil,na 10 000 000 000 yenů, ale Miisu splatil jeho dluh a naopak požadoval od jeho syna Kura, aby pro něj pracoval tak dluh splácel jemu. . Ovšem s jeho vznětlivou povahou to jde těžce jelikož je služebníkem svého pána, který chce aby mu splnil "každé jeho přání".

Yuri Plisetski

Yurio mne zaujal nejen svou divokou povahou, ale také hlavně svým oblečením . Abych ho vystihla podle svých slov . Yuri Plisetski je ruský krasobruslař pro kterého je první místo hlavní prioritou už proto, že se svou pílí a poctivým dřením se postupně dostává nahoru . Ostatní postavy z Yuri on Ice!!! Mě tolik neoslovili jako on Yuri se pohybuje v prostředí ledního hřiště. Už jako malá jsem ráda sledovala v televizi krasobruslení proto jsem jsem i tomuto anime dala šanci
Aoba

Abych řekla pravdu Aoba mě oslovil jen kvůli make- upu ani k němu žádný vztah nemám, ale mohu říct jakmile se nalíčím jako on tak se sama sobě líbím ano jsem těžkej narcista xD a nebojím se to o sobě říct. Dramatical Murder anime je hlavně proslaveno díky visual novele, kterou se hrála a stále hraji a musím říct, že na mě zapůsobilo líp než anime.

Kaneki

Kaneki je má součást života ne kvůli anime, ale kvůli tomu, že mi změnil pohled na svět díky této postavy jsem si dokonce nechala udělat druhé tetování, na které jsem dodnes hrdá.


Rafael

Rafael byl vytvořen díky soukromé hry , která mě inspirovala i k vytváření make- upu démona , kterého jsem vytvořila ve své hlavě .


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama