Září 2017

❀ Un-go ❀ Inga

26. září 2017 v 20:50 ❀ Budoucí plány ❀


Je to jako droga, když už jednou začnete nedokážete přestat xD. Ráda bych vám představila svůj budoucí cosplay Ingu ze známého anime Un-go. Inga ve své pravé podobě žena, která si věčně dobírá svého kolegu Yuuki Shinjurou a když už je ve své klučičí podobě tak ho má neustále na hlavě a hlučí takže se velice těším až budu poskakovat v tomhle cosplayi kolem svého semeho to bude roleplay jak vyšitej xD.❀ Make-up ❀

26. září 2017 v 13:25 ❀ Cosplay ❀
Když jsem teprve začínala s cosplayem před 5. lety můj arsenál vypadal menší a make-up na danou postavu jsem měla hotový za půl hodiny, ale v dnes si dokážu hrát s líčením až dvě hodiny s mým novým nádobíčkem xD Štětce a paletku jsem si chtěla koupit původně sama, ale dostala jsem obojí jako dárek od své přítelkyně a nelíčím jen sebe, ale i jí a také mé přátelé na přání.


❀ Make-up test Natsume Yūjinchō ❀

22. září 2017 v 20:42 ❀ Novinky ❀


Zatím mám jen část cosplaye na Natsumeho čekám až mi dorazí yukata xD, ale nezastaví mě to k experimentování nového líčení . Už se těším , protože cosplayovat právě jeho je pro mě velká pocta mám z tohohle výběru hodně velkou radost a ráda bych se o ní vámi podělila.

Yo! Tak první část cosplaye Natsumeho mám za sebou . Make-up na něj budu postupně zdokonalovat abych ho mohla uzpůsobit tak, aby na fotkách vypadal lépe než teď. V budoucnu se těšte na make- up tutorial.


❀ Kompletní projekty ❀

16. září 2017 v 22:33 ❀ Cosplay ❀

Ciel /Lady Phantomhive

Po shlédnutí anime Kuroshitsuji, které mě okouzlilo jak prostředím staré Anglie tak hlavně hlavní postavou maldého hrabětě Ciela Phantomhive , který se ve spolupráci démona Sebastiána snaží zjistit vrahy svých rodičů a započít tak nebezpečné dobrodružství ve svém pátrání se setkává s několika dalšími postavami, ale ty pro mě nebyli tak zajimavé jako právě mladý Ciel . Abych vystihla proč je vlastně pro mě důležitý nejen, že je inteligentní, smysl pro humor mě obzváště okouzlilo obzvláště jeho oblečení v jednom díle se dokonce narval do ženských šatů takže jsem neváhala a začala experimentovat nejen s make- upem, ale i oblečením, které se okolí líbí .Kuro Kazamiya

Kuro je moje srdcovka už nejen kvůli tomu, že je Kuro velmi zlobivý chlapeček tak ve skrytu duše má rád sex stejně jako já xD.Abych krátce shrnula děj mladý chlapec, který je osamělý, jeho matka zemřela před několika lety, jeho otec ho opustil.Jeho otec se také velice zadlužil,na 10 000 000 000 yenů, ale Miisu splatil jeho dluh a naopak požadoval od jeho syna Kura, aby pro něj pracoval tak dluh splácel jemu. . Ovšem s jeho vznětlivou povahou to jde těžce jelikož je služebníkem svého pána, který chce aby mu splnil "každé jeho přání".

Yuri Plisetski

Yurio mne zaujal nejen svou divokou povahou, ale také hlavně svým oblečením . Abych ho vystihla podle svých slov . Yuri Plisetski je ruský krasobruslař pro kterého je první místo hlavní prioritou už proto, že se svou pílí a poctivým dřením se postupně dostává nahoru . Ostatní postavy z Yuri on Ice!!! Mě tolik neoslovili jako on Yuri se pohybuje v prostředí ledního hřiště. Už jako malá jsem ráda sledovala v televizi krasobruslení proto jsem jsem i tomuto anime dala šanci
Aoba

Abych řekla pravdu Aoba mě oslovil jen kvůli make- upu ani k němu žádný vztah nemám, ale mohu říct jakmile se nalíčím jako on tak se sama sobě líbím ano jsem těžkej narcista xD a nebojím se to o sobě říct. Dramatical Murder anime je hlavně proslaveno díky visual novele, kterou se hrála a stále hraji a musím říct, že na mě zapůsobilo líp než anime.

Kaneki

Kaneki je má součást života ne kvůli anime, ale kvůli tomu, že mi změnil pohled na svět díky této postavy jsem si dokonce nechala udělat druhé tetování, na které jsem dodnes hrdá.


Rafael

Rafael byl vytvořen díky soukromé hry , která mě inspirovala i k vytváření make- upu démona , kterého jsem vytvořila ve své hlavě .❀ Natsume Yūjinchō ❀

16. září 2017 v 21:40 ❀ Budoucí plány ❀


Chtěla bych poděkovat všem, kteří mé cosplaye podporují a chválí hlavně to jak se nalíčím, protože mě to baví , i když jsem malinko zrakově omezena dokážu si poradit s make- upem celkobě mě baví si hrát s barvičkami a štětcem, i když nemám úměleckou školu našla jsem k si k úmění svou cestu a hřeje mě u srdce, když slyším od někoho" Pájo ty umíš krásně líčit.."ani bych tě nepoznala , včera jsem taky byla pochválena od někoho, kdo mi napsal, že mé cosplaye se dokáží rovnat těm zahraničním . Pro někoho jsem s*urvenej narcis xD, ale pro sebe vím, že jsem krásná narodila jsem se své úžasné mamince, za kterou jsem ráda za její podporu a za podporu své rodiny upřímně nevím komu by se takovému štěstí dostalo, aby ho rodina podporovala v tom čím skoro prakticky žije. miluju Japonsko .
Když mi poprvé řekl semoušek o Natsumem xichtila jsem se na to , ale postupem času a i dalších dílů se mi toto anime začalo líbit hlavně z té časti, kdy hlavní hrdina i napříč tomu, že byl nenaviděn a nepochopen šel dál a měl stále dobré a zlaté srdce, aby pomáhal ostatním i bez nadpřirozených schopností mě naučilo mít s maličkostí radost . A pokud jste tohle dočetli až sem chtěla bych, aby jste se pozorně podívali na obrázek. Jako poděkování bude tahle verze Natsumeho pro mě výzvou a ukázkou toho, že každý člověk má nadání .

❀ Kuro Cosplay ❀

3. září 2017 v 19:25 ❀ Úvod ❀


Vítejte na blogu Kuro Cosplay!
Ráda bych se s vámi podělila o další svou radost ze života a to je cosplay hlavně ze stránky make-upu Pro ostřílené cosplayery to nebude nic nového, ale pro ty, kteří začínají bych chtěla sdělit, že nejde jen o vzhled, když svou vášeň do něčeho vložíte řídíte se srdcem Cosplay není jen o tom, že si sami něco ušijete, ne všichni jsou tím darem obdaření a chodit s ušitým cosplayem, který se vám posléze rozpadne nehledě na to, že ten, kdo šití nerozumí, i přesto si to sešije a chce se pak tak i prezentovat sám se poníží, i za látky utratíte hromadu peněz snad víc než si koupíte kupovaný cosplay.


Cosplay (japonsky コスプレ, v přepisu kosupure) je zkratka z anglických slov "costume play", což v překladu znamená kostýmová hra. Cosplay je tedy nejen kostým, ale i herecký výkon. Jako cosplay označujeme kostým, v němž se daný člověk snaží vypadat jako nějaká postava, ať už z fantasy nebo sci-fi obecně, hodně rozšířené pak jsou kostýmy a cosplay postav z anime, mangy nebo videoher. Takový člověk, který krom kostýmu má propracovaný i charakter postavy, může být nazýván cosplayer.

Vytváření cosplay nezahrnuje pouze napodobování účesu, líčení a obvyklého oblečení postavy, ale často i chování, zvyků nebo třeba používání jejích oblíbených slov či hlášek.

Ačkoliv hlavní trend vytváření cosplay pochází původně z Japonska, v posledních letech se rozmohl po celém světě. Největší cosplayerské komunity jsou především v asijských státech jako Malajsie, Čína, Indonésie nebo Filipíny kvůli vysoké popularitě anime a mangy, ale v poslední době se rozmohla velká cosplayerská komunita také v USA
Zdroj: wikipedie
Takže vidíte cosplay není jen o tvorbě kostýmu, ale hlavně o chování. Většina zastánců "Otaku" komunity kritizuje cosplayery hlavně ze stránky kostýmu , ale o tom to opravdu není .

Můj blog bude určen nejen mým známým, ale i těm, kteří se o tento koníček začínají zajimat.
Kuroušek vám velice rád poradí jak se nalíčit a vytvořit svou vysvěnou postavu. Své otázky můžete pokládat na mé FB stránce .